Pasākumu kalendārs jūlijam

Pasākumi jūlijā

SPORTS

Nīderlandes atklātais čempionāts blakusvāģu motokrosā, kurā gatavojas startēt arī Etjēna Baksa un Kaspara Stupeļa ekipāža | 30. jūnijā Valkenswaard (8. posms) | 7. jūlijā Markelo (9. posms)| 20. jūlijā Lichtenvoorde (10. posms)

Blakusvāģu motokrosa pasaules čempionāta 8. posms, kurā piedalīsies Etjēna Baksa/Kaspara Stupeļa un Kerta Varika/Laura Daidera ekipāžas | 6. – 7. jūlijā Markelo

“Dutch Masters of motocross” MX85 klasē startēs Kārlis Alberts Reišulis, Roberts Lūsis, Markuss Ozoliņš, MX125 klasē Kristers Sūna, MX250 klasē Niks Sūna, MX500 klasē Pauls Jonass | 19. – 21. jūlijā Lichtenvoorde fināls (“Zwarte Cross”)

IZSTĀDES

Keramikas izstāde “Manufacta III Ceramica”, kurā būs apskatāmi arī Imanta Ancāna darbi | 22. aprīlis – 30. jūnijs Sittard

“Stedelijk Museum Schiedam” var pabūt divatā ar Daugavpilī dzimušā abstraktā ekspresionisma pamatlicēja Marka Rotko “Pelēks, oranžs un kastaņbrūns, nr. 8” | 16. marts – 5. janvāris Schiedam

KINO

Lietuviešu režisora Arūna Mateļa dokumentālā filma “Brīnišķīgie lūzeri. Cita pasaule” (“Wonderful Losers: A Different World”) par riteņbraukšanas sacensību “Giro d’Italia” neredzamo pusi – “gregeriem”. Filma ir Lietuvas, Latvijas, Itālijas, Beļģijas kopražojums. | 3. jūlijā Amsterdam

MŪZIKA

Viktorija Anselmo un Marks Jansens būs īpašie viesi Marselas Bovio un Lauras Makri akustiskaja koncertā | 30. jūnijā Budel-Dorplein

Stellas Zaķes, Marikes Kosteres, Renātes Aperlo un Lotus de Vrīs “Helikon” kvarteta vasaras koncerts | 7. jūlijā Laren

“Wonderfeel” festivālā uzstāsies Kajas Draksleres oktets, kura sastāvā ir dziedātāja Laura Polence | 19. jūlijā ‘s-Graveland

DAŽĀDI SARĪKOJUMI UN CITI NOTIKUMI

Meistarklase “Digitālo fotogrāfiju pēcapstrāde ar Adobe Lightroom” (“Fotobewerking Lightroom”) | 11. jūlijā Maastricht

Meistarklase iesācējiem “Attēlu apstrāde ar Adobe Photoshop” (“Photoshop beginner”) | 13. un 14. jūlijā Maastricht

Meistarklase “Ainavu fotogrāfija” (“Landschapsfotografie in Limburg”) | 27. jūlijā Limburg

*******************************************
AUGUSTĀ

Meistarklase “Attēlu apstrādes pamati ar Adobe Photoshop” (“Photoshop basis”) | 10. un 11. augustā Maastricht

Čelliste un komponiste Madara Fogelmane uzstāsies Starptautiskajā Zitfenas čella mūzikas festivālā | 30. augustā Zutphen

Ģitāristi Rūdols Ozols un Nikos Tsop spēlēs iemīļotas rokmūzikas melodijas | 5. septembrī Amsterdam | 10. septembrī Amsterdam

Koncertā “Mīlas vēstules” pasaules pirmatskaņojumu piedzīvos Krista Auznieka “Song of Myself”, skanēs Pētera Vaska “Zīles ziņa” un “Mīlas dziesmas”, kā arī A. Perta, D. Milhauda, A. Šnitkes un T. d. Leuva mūzika kamerkora “Capella Amsterdam” izpildījumā, diriģente – Krista Audere |
15. septembrī Vlissingen | 19. septembrī Amsterdam

*******************************************
OKTOBRĪ
Koncertā “A night at the opera” skanēs iemīļotas operu ārijas mecosoprānes Elīnas Garančas un Reinzemes-Pfalcas valsts filharmoniskā orķestra izpildījumā, diriģents Karels Marks Šišons | 1. oktobrī Amsterdam

Vijolnieces Baibas Skrides un Radio filharmoniskā orķestra koncerts diriģentes Karinas Canellakis vadībā | 12. oktobrī Amsterdam

*******************************************
2020. gadā
“Skride Quartet”, kura sastāvā spēlē vijolniece Baiba Skride, pianiste Lauma Skride, čelliste Harieta Kreiga un altiste Liza Berto | 26. janvārī Amsterdam

Rezidences orķestris un vijolniece Lauma Skride | 17. martā Amsterdam

Igaunijas Filharmonijas kamerkora, kura diriģents un mākslinieciskais vadītājs ir Kaspars Putniņš, koncerts | 16. aprīlī Amsterdam

****************************
*precīzāka informācija par pasākumu sekos vēlāk.

Pasākumu kalendārs tiek atjaunots aptuveni reizi divās nedēļās.

Informāciju par pasākumiem, ierosinājumus un labojumus lūgums sūtīt uz latviesiNL@gmail.com.