Pasākumu kalendārs janvārim

Kalendārs janvārim

IZSTĀDES

Latviešu fotogrāfa un burātāja Andra Kozlovska fotoizstāde “Sea-man-ship: regattavaart versus traditionele zeilvaart” | līdz 27. janvārim Veendam

Izstāde “Even if it’s Jazz or the Quiet Storm”, kurā apskatāmi vairāku mākslinieku projekti, to vidū ir arī Evitas Vasiļjevas darbi | līdz 27. janvārim Amsterdam

DAŽĀDI SARĪKOJUMI UN CITI NOTIKUMI

Nodarbības Latviešu bērnu skolā Nīderlandē “Diegabiksis” | 27. janvārī Nijmegen | 17. februārī Nijmegen | 17. martā Nijmegen | 7. aprīlī Nijmegen | 19. maijā Nijmegen | 16. jūnijā Nijmegen

KINO

Filmas “Piejūras klimats” (režisors Rolands Kalniņš) un “Ābols upē” (režisors Aivars Freimanis, opertors Dāvis Sīmanis) Roterdamas Starptautiskajā filmu festivālā IFFR, abas vienā seansā | 28. janvārī Roterdamā | 2. februārī Roterdamā

MŪZIKA

Dziedātājas Lauras Polences, saksofonistes Tinekes Postmas un pianista Tonija Ru (Tony Roe) trio “Jazzfest Minifest” | 5. janvārī Amsterdam

Mūzikas klubā “Bourbon Street” uzstāsies Rūdolfa Ozola, Edvarda Brodera, Alberta Levica un Daniela Camačo blūzroka grupa “Sugar Sugar” | 10. janvārī Amsterdam |15. janvārī Amsterdam | 3. februārī Amsterdam | 14. februārī Amsterdam | 1. martā Amsterdam | 26. martā Amsterdam

Floris Kappeyne trio, soprāne Janneke Stoute, četrbalsīgs koris ar Lauru Polenci un Jaromira Muldera vizuālais noformējums “Synesthesia” | 11. janvārī Amsterdam

Stīgu ansambļa “The String Soloists” koncerts, kura sastāvā ir čelliste Aleksandra Kaspera | 13. janvārī Amsterdam

Nīderlandiešu diriģenta Dāna Admirāla (Daan Admiraal) piemiņas koncerts, kurā muzicēs VU orķestris diriģenta Josta Smētsa (Joost Smeets) vadībā. Koncerta programmā iekļauta Gustava Mālera 5. simfonija, kurā mežraga solopartiju spēlēs Austris Apenis | 16. janvārī Eindhoven | 20. janvārī Amsterdam

Fanka grupa “Very Cool People”  Eurosonic Noorderslag | 17. janvārī Groningen | 18. janvārī Groningen

Ģitāristi Rūdols Ozols un Nikos Tsop spēlēs iemīļotas rokmūzikas melodijas | 19. janvārī Amsterdam | 27. janvārī Amsterdam | 8. februārī Amsterdam | 12. februārī Amsterdam | 2. martā Amsterdam | 17. martā Amsterdam

Džeza improvizācijas dažādu mūziķu izpildījumā, kuru vidū ir arī kontrabasists Uldis Vītols | 12. janvārī Rotterdam | 20. janvārī Amsterdam | 22. janvārī Amsterdam| 24. janvārī Amsterdam | 29.  janvārī Amsterdam | 31. janvārī Amterdam

Hāgas Karaliskās konservatorijas bigbenda koncerts, kurā uz skatuves kāps arī vokāliste Marija Voitenkova un trompetists Reinis Ausmanis | 26. janvārī Den Haag

Equilibrium Quartet koncerts | 26. janvārī Maastricht

Amsterdamas konservatorijas Kompozīcijas nodaļas studentu, kuru vidū ir Elizabete Beāte Rudzinska, skaņdarbu koncerts, kurā uzstāsies arī Līga Zīriņa | 31. janvārī Amsterdam

SPORTS

FIBV Pasaules tūres četru zvaigžņu turnīrs pludmales volejbolā (DELA Beach Open), kuram pieteikti četri dueti no Latvijas – Jānis Šmēdiņš / Aleksandrs Samoilovs, Mihails Samoilovs / Matīss Gabdulļins,  bet dāmu konkurencē Tīna Laura Graudiņa / Jana Jaudzema un Anastasija Kravčenoka / Alise Lece | 2. – 6. janvārī Den Haag

*****************************************
2019. gada FEBRUĀRĪ
2. februārī Rotterdam filmas “Piejūras klimats” un “Ābols upē” Roterdamas Starptautiskajā filmu festivālā IFFR

7. februārī Amsterdam uzstāsies Laura Polence

8. – 16. februārī Rotterdam Latvijas tenisists Ernests Gulbis piedalīsies ABN Amro World Tennis turnīrā

9. un 10. februārī Houten Nodarbinātības valsts aģentūras EURES konsultants piedalīsies “EmigratieBeurs”, kurā interesenti varēs uzzināt par nodarbinātības iespējām Latvijā

10. februārī Rotterdam Ziemeļeiropas komponistu ērģeļmūzikas koncerts “A Nordic Journey”, kurā skanēs arī Aivara Kalēja skaņdarbs

10. februārī Amsterdam uzstāsies pianiste Lauma Skride un stīgu ansamblis “The String Soloists”, kura sastāvā ir čelliste Aleksandra Kaspera

10. februārī Amsterdam Marti Mitjavilas kvartets, kura sastāvā spēlē ģitāriste Ella Zīriņa

14. februārī Amsterdam uzstāsies Ellas Alises Zīriņas kvartets

17. februārī Amsterdam uzstāsies Laura Polence, Imam Spaargaren un Dario Acosta Teich

19. februārī Eindhoven uzstāsies vijolnieces Baibas Skrides, pianistes Laumas Skrides, čellistes Harietes Kreighas un vijolnieces Lises Berthaudas kvartets

22. februārī Leiden Corona trio, kura sastāvā ir kontrabasists Uldis Vītols, džeza koncerts

23. februārī Amstrdam Clausthome un Mārtiņš Ratniks Sonic Acts 2019 festivālā

24. februārī Terborg labākās kamermūzikas koncertu sērijā uzstāsies Lienes Madern-Stradiņas, Annas J. Lesteres, Eliannes Ardts un Zdenkas Prochazkovas kvartets “Piu Corde”

*****************************************
2019. gada MARTĀ
10. martā Rijswijk Vic Anselmo akustiskais koncerts “Gothic & Fantasy Beurs”

10. martā Leuven (Beļģija) uzstāsies “Sitting horns”, kura sastāvā spēlē trompetists Magnuss Bauģis

17. martā Amsterdam uzstāsies stīgu ansamblis “The String Soloists”, kura sastāvā ir čelliste Aleksandra Kaspera

17. martā Velp uzstāsies Liene Madern-Stradiņa

22. martā Amsterdam Mariss Jansons diriģēs Bavārijas Radio simfonisko orķestri (Das Symphonieorchester des Bayerischen Rundfunks), koncertā muzicēs arī ērģelniece Iveta Apkalna

30. martā Utrecht uzstāsies ģitārists Reinis Jaunais

*****************************************
2019. gada APRĪLĪ

6. aprīlī Amsterdam Eirovīzijas dziesmu koncerts*

20. – 22. aprīlī Zolder (Beļģija) UEC Eiropas kausa BMX 3. un 4. posms*

*****************************************
2019. gada MAIJĀ

11. – 12. maijā Papendal UCI Pasaules kausa BMX 3. un 4. posms*

23. maijā Nīderlandē Eiropas Parlamenta vēlēšanas

25. maijā Latvijā Eiropas Parlamenta vēlēšanas

*****************************************
2019. gada JŪNIJĀ

2. jūnijā Middelburg uzstāsies LV koris NL*

13. – 16. jūnijā Dublin (Īrija) II Eiropas Latviešu kultūras svētki

****************************
*precīzāka informācija par pasākumu sekos vēlāk.

Pasākumu kalendārs tiek atjaunots aptuveni reizi divās nedēļās.

Informāciju par pasākumiem, ierosinājumus un labojumus lūgums sūtīt uz latviesiNL@gmail.com.